VZT331M1VTR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZT331M1VTR-0810
JLCPCB Part #
C882163
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 330uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS