OCV151M0JTR-0607
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OCV151M0JTR-0607
JLCPCB Part #
C250000
Package
SMD,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 2.25A@100kHz 2000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 7mm ±20% SMD,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS