VZH221M1HTR-1010K
MFR.Part #
VZH221M1HTR-1010K
JLCPCB Part #
C134518
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS