VZH100M1VTR-0406
MFR.Part #
VZH100M1VTR-0406
JLCPCB Part #
C249822
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 35V 4mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS