VE-4R7M1HTR-0405
MFR.Part #
VE-4R7M1HTR-0405
JLCPCB Part #
C134741
Package
SMD,D4xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 4.7uF 4mm 5.3mm 50V ±20% SMD,D4xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS