VE-220M1JTR-0810
MFR.Part #
VE-220M1JTR-0810
JLCPCB Part #
C249488
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22uF 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS