SJA220M1VBK-0507
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SJA220M1VBK-0507
JLCPCB Part #
C134711
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
2000hrs@105℃ 22uF 2mm 35V 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS