RXW471M2ABK-1632
MFR.Part #
RXW471M2ABK-1632
JLCPCB Part #
C134661
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
1.31A@100kHz 100V 16mm 31.5mm 470uF 7.5mm 7000hrs@105℃ 76mΩ@100kHz ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS