RXW101M2ABK-1320P
MFR.Part #
RXW101M2ABK-1320P
JLCPCB Part #
C134641
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
100V 100uF 12.5mm 180mΩ@100kHz 20mm 580mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS