RGA330M2GBK-1325
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RGA330M2GBK-1325
JLCPCB Part #
C134581
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 2000hrs@105℃ 25mm 33uF 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS