REA470M2CBK-1020
MFR.Part #
REA470M2CBK-1020
JLCPCB Part #
C134534
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 160V 20mm 3000hrs@85℃ 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS