OVK101M1ETR-0608
MFR.Part #
OVK101M1ETR-0608
JLCPCB Part #
C250060
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 25V 5000hrs@105℃ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS