VEJ470M2ATR-1010
MFR.Part #
VEJ470M2ATR-1010
JLCPCB Part #
C134777
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 100V 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 47uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS