ORZ102MOECC-0608
MFR.Part #
ORZ102MOECC-0608
JLCPCB Part #
C311637
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 2.5V 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS