YSBLC15C
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
YSBLC15C
JLCPCB Part #
C5187131
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 15V 16.7V 1pF 1uA 350W@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS