SD2402P4-3
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SD2402P4-3
JLCPCB Part #
C3040124
Package
DFN2020-3
Description
-55℃~+125℃ 1uA 24V 25V 40V、45V 5.4kW@8/20us 800pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN2020-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS