SD1201P4-3
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SD1201P4-3
JLCPCB Part #
C19725247
Package
DFN2020-3
Description
1 1.4nF 12.5V 12V 1uA 210A@8/20us 28V 5.8kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN2020-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS