ESD15V32D-C
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
ESD15V32D-C
JLCPCB Part #
C5224347
Package
SOD-323
Description
15V 16.7V 1uA 34V 600W@8/20us 68pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS