L35L3V3CB2
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
L35L3V3CB2
JLCPCB Part #
C5173271
Package
SOD-323
Description
0.6pF 1 200nA 3.3V 400W@8/20us 4V 7V、20V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS