ESD9N12BA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
ESD9N12BA
JLCPCB Part #
C5123471
Package
DFN1006-2
Description
1 12V 14V 150W@8/20us 200nA 8pF ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS