ESD3.3V88D-LA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
ESD3.3V88D-LA
JLCPCB Part #
C5128410
Package
DFN1006-2
Description
-55℃~+125℃ 1 10V 12pF 3.3V 3.5V 500nA 80W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS