SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
Leiditech
MFR.Part #
SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C521619
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1uA 26V 28.9V 3kW@10/1000us 42.1V 71.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS