RXF-2WS-33R-90mm-B-4-21
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-2WS-33R-90mm-B-4-21
JLCPCB Part #
C19189283
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-25℃~+155℃ 2W 33Ω Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS