RXF-2WS-150R-70mm-TB
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-2WS-150R-70mm-TB
JLCPCB Part #
C19189277
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-25℃~+155℃ 150Ω 2W Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS