RXF-2WS-100R-70mm-B
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
RXF-2WS-100R-70mm-B
JLCPCB Part #
C19189275
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-25℃~+155℃ 100Ω 2W Fuse Resistor ±250ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS