MBRF30100SCT
Extended
Manufacturer
LangJie
MFR.Part #
MBRF30100SCT
JLCPCB Part #
C19189206
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Series Connection 100V 250A 250A 30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS