SMS1360-680MT
MFR.Part #
SMS1360-680MT
JLCPCB Part #
C5127453
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
125mΩ 3.5A 5A 68uH Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS