SMS0650-6R8MT
MFR.Part #
SMS0650-6R8MT
JLCPCB Part #
C5127472
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
41mΩ 5.5A 6.8uH 7.3A Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS