SDRI129-101MT
MFR.Part #
SDRI129-101MT
JLCPCB Part #
C5127586
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100uH 126mΩ 2.31A 2.45A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS