TYS8040150M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYS8040150M-10
JLCPCB Part #
C17324096
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.6A 2.95A 47mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS