TYS6045221M-10
MFR.Part #
TYS6045221M-10
JLCPCB Part #
C2638523
Package
SMD,6x6mm
Description
220uH 590mA 700mA 834mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS