HZ0402A182R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HZ0402A182R-10
JLCPCB Part #
C2442130
Package
0402
Description
1 1.4Ω 1.8kΩ@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS