CPI0805G1R8R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
CPI0805G1R8R-10
JLCPCB Part #
C2454468
Package
0805
Description
1.8uH 220mΩ 700mA ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS