TYS6028220M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYS6028220M-10
JLCPCB Part #
C2454455
Package
SMD,6x6mm
Description
1.45A 1.4A 140mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS