TYS6028150M-10
MFR.Part #
TYS6028150M-10
JLCPCB Part #
C2454549
Package
SMD,6x6mm
Description
1.45A 1.75A 125mΩ 15uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS