TYS60202R2N-10
MFR.Part #
TYS60202R2N-10
JLCPCB Part #
C17648430
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 2.75A 28mΩ 3.75A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS