TYS5040101M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYS5040101M-10
JLCPCB Part #
C2638536
Package
2020
Description
100uH 560mΩ 700mA 750mA ±20% 2020 Power Inductors ROHS