HI2220P701R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HI2220P701R-10
JLCPCB Part #
C2442077
Package
2220
Description
1 25mΩ 700Ω@100MHz 2220 Ferrite Beads ROHS