TYS4020220M-10
MFR.Part #
TYS4020220M-10
JLCPCB Part #
C2454379
Package
SMD,4x4mm
Description
1.05A 22uH 350mΩ 620mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS