TYS40121R0N-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYS40121R0N-10
JLCPCB Part #
C17440464
Package
SMD,4x4mm
Description
1.65A 1uH 2.61A 50mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS