MI0402L100R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
MI0402L100R-10
JLCPCB Part #
C2442135
Package
0402
Description
1 100mΩ 10Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS