MGV0503R56M-10
MFR.Part #
MGV0503R56M-10
JLCPCB Part #
C2453318
Package
SMD,5.5x5.1mm
Description
10A 15A 560nH 8mΩ ±20% SMD,5.5x5.1mm Power Inductors ROHS