MGV1004220M-10
MFR.Part #
MGV1004220M-10
JLCPCB Part #
C2454028
Package
SMD,11x10mm
Description
22uH 5A 64mΩ 7A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS