DA1206D600R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
DA1206D600R-10
JLCPCB Part #
C2442128
Package
SMD-8P,1.6x3.2mm
Description
200mΩ 4 60Ω@100MHz SMD-8P,1.6x3.2mm Ferrite Beads ROHS