DA1206C121R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
DA1206C121R-10
JLCPCB Part #
C2442105
Package
SMD-8P,1.6x3.2mm
Description
120Ω@100MHz 200mΩ 4 SMD-8P,1.6x3.2mm Ferrite Beads ROHS