CPI0603G2R2R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
CPI0603G2R2R-10
JLCPCB Part #
C17486143
Package
0603
Description
2.2uH 380mΩ 750mA AEC-Q200 ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS