CM3822R201R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
CM3822R201R-10
JLCPCB Part #
C2442189
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 200Ω@100MHz 20mΩ 5A 6 插件 Common Mode Filters ROHS