29F0430-4SR-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
29F0430-4SR-10
JLCPCB Part #
C2614376
Package
SMD-8P,10.9x10.9mm
Description
10mΩ 290Ω@100MHz 4 9A ±20% SMD-8P,10.9x10.9mm Ferrite Beads ROHS