TYS30126R8M-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
TYS30126R8M-10
JLCPCB Part #
C2639153
Package
SMD,3x3mm
Description
190mΩ 6.8uH 61MHz 750mA 980mA Wire-wound chip inductor ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS