1812L500SL16GRG
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1812L500SL16GRG
JLCPCB Part #
C47345585
Description
-40℃~+85℃、-40℃~+85℃、-40℃~+85℃、-40℃~+85℃ 0.3mΩ、0.4mΩ、1mΩ、3mΩ 0.5mΩ、0.65mΩ、11mΩ、14mΩ 1.5W、1.5W、2W、2W 10A、12A、20A、24A 16V、16V、24V、24V 50A、50A、60A、60A 5A、6A、10A、12A 5s、5s、5s、5s 1812 Resettable Fuses ROHS